NABÍZENÉ SLUŽBY

Nabízím komplexní řešení pro dodávkovou autodopravu zejména v oblasti Jižní Čechy - Jihočeský kraj. Získáte ve mě spolehlivého partnera, který dodržuje dohodnuté časy a při nakládce/vykládce i během přepravy vynaloží veškeré potřeby pro bezpečí nákladu. Mým hlavním cílem je vždy spokojenost zákazníka.

* Vnitrostátní autodoprava *

Služby, které poskytuje dodávková autodoprava Jihočekch, můžete využít nejen v oblasti Jižní Čechy - Jihočeský kraj nebo také na trase Jižní Čechy - Praha - Jižní Čechy, ale i v rámci celé ČR, samozřejmě vždy na základě individuální cenové nabídky pro danou zakázku.  Pro konkrétní dohodnutí podmínek mě prosím kontaktujte na tel.: +420 721 200 322

Zajišťuji přepravu zboží, přepravu stavebních materiálů, přepravu nábytku z prodejen, přepravu zásilek, přepravu palet, rozvoz zboží, odvoz starého nábytku, odvoz odpadu i odvoz spotřebičů. Využijte moje služby a poznejte spolehlivého autodopravce.

* Pravidelná autodoprava *

Pokud potřebujete pravidelně přepravovat náklad / zboží  z místa A do místa B na vnitrostátní úrovni v oblasti Jihočeský kraj, neváhejte mě kontaktovat a získejte tak výhodnější podmínky, které poskytuji svým pravidelným zákazníkům. Pro konkrétní dohodnutí podmínek mě prosím kontaktujte na tel.: +420 721 200 322


Dodávková autodoprava Jihočech je rychlá, spolehlivá a má skvělý poměr cena / výkon.


Dodávková autodoprava Jihočech funguje zejména pro oblast Jižní Čechy  - Jihočeský kraj - Třeboň, Tábor, Hluboká, České Budějovice, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Suchdol nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, Český Krumlov, Bechyně atd.